Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Kolporter RSS

Gościmy

Statystyka

Użytkowników: 377
Artykułów: 274
Adresów: 16
Odwiedzających: 822386
Wczasy organizowane przez Fundację ProVita
Redaktor: Tomasz Olszewski   
14.06.2016.

Fundacja ProVita wychodzi do rodzin zastępczych z projektem tanich, promocyjnych wczasów w Ośrodku Willa Małgosia w Karpaczu.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej www.fundacja-provita.pl w zakładce "spotkania" pod artykułem "wakacje dla rodzin zastepczych i adopcyjnych w atrakcyjnych promocyjnych cenach" http://fundacja-provita.pl/spotkanie/wakacje-dla-rodzin-zastepczych-i-adopcyjnych-w-atrakcyjnych-promo/7

Zmieniony ( 14.06.2016. )
 
KONKURS "Moje Bezpieczne Wakacje 2016"
Redaktor: Tomasz Olszewski   
07.06.2016.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile zaprasza do udziału w konkursie Moje Bezpieczne Wakacje 2016 - (Nie)znane atrakcje mojego regionu pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Czytaj całość

W tym roku konkurs Moje Bezpieczne Wakacje 2016 - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - promuje bezpieczeństwo poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Zwiedzanie często niedocenianych regionalnych atrakcji turystycznych to alternatywa wobec nudy, która może się przytrafić także w wakacje. Jest to także doskonała okazja na promowanie lokalnych skarbów - atrakcji turystycznych - w skali ogólnopolskiej.

Zmieniony ( 07.06.2016. )
Czytaj całość
 
Konkursy organizowane przez Towarzystwo Nasz Dom !!!
Redaktor: Tomasz Olszewski   
05.05.2016.

Towarzystwo Nasz Dom ogłosiło:

Konkurs grantowy „Czas na Remont 2016”, który adresowany jest do rodzinnych form opieki zastępczej i placówek opiekuńczo-wychowawczych. W ramach konkursu udzielane jest wsparcia finansowego na realizację projektów remontowych i na doposażenie placówek.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej w zakładce "Fundusz Korczaka":
http://towarzystwonaszdom.pl/konkurs-czas-na-remont/
Szczegółowych informacji udziela koordynator konkursu p. Beata Rutkowska (502 666 941 lub b.rutkowska@naszdom.org.pl )


Konkurs artystyczny dla dzieci z pieczy zastępczej.
W konkursie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 13 do 18 lat z pieczy zastępczej instytucjonalnej i rodzinnej.
Dla zwycięzców Konkursu przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody! Nagrodą główną jest udział w plenerowych warsztatach plastycznych prowadzonych przez profesjonalnych artystów w malowniczym miejscu!
Prace plastyczne należy nadsyłać do 15 maja  br. na adres: Towarzystwo Nasz Dom, Al. Zjednoczenia 34, 01-830 Warszawa.    
Informacje o konkursie na:
http://towarzystwonaszdom.pl/moje-marzenia/


Kierunek Samodzielność - projekt, realizowany we współpracy z DPD Polska, skierowany  do młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych, uczącej się w ostatnich klasach szkół ponadgimnazjalnych. W ramach projektu zdolni uczniowie mogą ubiegać się o dofinansowanie do  kursów pomagających  zrealizować plany zawodowe.
Wychowankowie mogą składać aplikacje do programu „Kierunek samodzielność”. Najciekawsze i najlepiej umotywowane zgłoszenia, poparte pozytywną oceną ze strony wychowawców, zostaną nagrodzone kursami zawodowymi, które pomogą młodym, ambitnym osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej lepiej wystartować w dorosłe życie.
Informacje o konkursie na:
http://towarzystwonaszdom.pl/kierunek-samodzielnosc/

 

Zmieniony ( 05.05.2016. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 75